İçeriğe geç

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÇANKAYAPI’ya aittir. www.cankayapi.com internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içerisindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÇANKAYAPI’nın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÇANKAYAPI internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ÇANKAYAPI internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.cankayapi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. www.cankayapi.com internet sitesini ziyaret eden ve ÇANKAYAPI’nın internet sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar bu Kullanım Şartları’nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.